Tuzla / Orhanlı
+90216 312 9049
info@istanbulkamyongaraji.com

İstanbul Kamyon Tır Garajı Dönüş Nakliye Araçları

Şehir İçi Şehirler Arası Komple Parça Yük Taşımacılığı

İstanbul Maltepe nakliyeciler Kooperatifi

İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi firması, Tuzla nakliyeciler sitesi ve İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi çerisinde hizmet veren Anadolu yakası İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Maltepe nakliyeciler sitesi ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. İstanbul Tuzla nakliyeciler sitesi taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi Dudullu İmes ambarlar yerleşkesi içerisinde komple ve parça yük hizmeti vermektedir. İstanbul dan tüm illere yada tüm illerden İstanbul Anadolu yakasına günlük nakliye hizmetimiz bu

İstanbul Maltepe Nakliyeciler Kooperatifi

İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi nakliye ambar, Maltepe nakliyeciler sitesi içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir. İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi Tuzla Orhanlı semti ambarlar sitesi içerisinde hizmet vermektedir.

İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi kamyon Nakliye

İstanbul Maltepe kamyon nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Orhanlı nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır. İstanbul nakliye kooperatifi Ümraniye Ümraniye da bulunmaktadır.

İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi Kamyonet Nakliye

İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi Kırkayak Nakliye

Kırkayak Nakliye, Dudullu nakliyeciler sitesi hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi Parça Yük Taşıma

Anadolu yakası Maltepe nakliyeciler kooperatifi parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. İstanbul Maltepe nakliyeciler kooperatifi nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsini

İstanbul Maltepe Nakliyeciler Sitesi Firması

İstanbul Maltepe nakliyeciler sitesi, nakliyat ambarı taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden İstanbul a gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Anadolu yakası nakliyeciler sitesi olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

FİYAT AL